לדף הבית


יעל האגר – צילומים


 יעל האגר – צילומים

סטודיו ’Tayara Jaffa’ , כיכר קדומים 10, יפו העתיקה
פתיחה: יום ו’, 1.2.2013, בשעה 12:30
התערוכה תוצג עד 19.2.2013

 

יעל האגר, ילדת טבע, נהרגה בתאונת דרכים במאי 2010. סטודיו אייל שיפרון (’Tayara Jaffa’), ביפו העתיקה, יארח ויציג בין כתליו, חלק קטן מאלפי הצילומים של יעל, שטיילה רבות ברחבי העולם. התיעוד הצילומי של יעל הוא כמו יומן מסע, סיפורי, צבעוני ופסטורלי.
כל ההכנסות מהתערוכה יוקדשו למען הקמת הוספיס לחיות בית ע"ש יעל. מקום בו חברינו ההולכים על ארבע יוכלו להזדקן בנחת, וזאת במטרה לצמצם את המתות החסד.

צילומיה של יעל מתעדים את יופיו של הטבע, נופים בראשיתיים, לצד נופים וחיי כפר, ילדים מכל העולם בשגרת יומם וכמובן צילומים מרהיבים של חיות בר.

יעל האגר, מלאה בעוצמה שקטה חסרת מעצורים. אהבה את המרחבים, העריצה את החופש.
הטבע הרגיש לה כמו הבית, תמיד הייתה מוקפת בבעלי החיים, היא דיברה בשפתן והבינה לליבן. אהבתה זו, הביאה אותה, לעסוק רק בדברים אותם אהבה בכל ליבה לעשות, בין היתר, לימודי צילום גיאוגרפי, אילוף סוסים, הדרכת רכיבה וכן דיקור סיני לבעלי חיים, במקומות בהם הרפואה המערבית לא ידעה לתת מענה- עשתה ניסים ונפלאות במטופליה.

יעל אהבה לעבוד קשה כדי להשיג כל יעד שהציבה לעצמה. בגיל צעיר, הקימה עסק עצמאי שכל מטרתו הייתה לשמח ילדים בעזרת סוסי פוני וארגנה אירועים וימי הולדת לילדים.

בשנים האחרונות, תוך כדי מסע לגילוי עצמי, גמלה בליבה ההחלטה שהמתות חסד לבע"ח נעשות בחופזה, ושאל לנו לקחת מהם את החיים. מאז פעלה לקידום הרעיון, בכל הזדמנות שנקרתה בדרכה.

יעל נהרגה בדרך לעוד פעילות עם סוסי הפוני. יעל היתה חתומה על כרטיס אדי ובמותה הצילה חיים של אחרים.


מאז, נשארו בני משפחתה עם החלום שלה.

היום, אחרי כמעט 3 שנים, ביום ההולדת ה 35  של יעל, גאה המשפחה לעשות את הצעד הראשון בהגשמת החלומות של יעל - פתיחת תערוכה של צילומים שצילמה במהלך השנים המתארים את המסע שעברה.

התערוכה תיפתח ביום חמישי 01.2.13 וכל ההכנסות ממנה יוקדשו למען הקמת הוספיס
לחיות ע"ש יעל.

אז אנחנו מזמינים אתכם, לבוא ולקחת חלק במסע של יעל, עם הצילומים היפים שצילמה ולעזור לנו להגשים את החלום שלה.

האתר של יעל: http://hospis.org.il

סטודיו ’Tayara Jaffa’ , כיכר קדומים 10, יפו העתיקה
לפרטים: 0507901591פתיחה: 02/01/2013

נעילה: 19/02/2013

מקום התערוכה: TAYARA ,YAFFA

תגובות
הוספת תגובה

מאגר האתר: 11,240 אמנים. 6,837 תערוכות. 911 מקומות תצוגה. 278 מאמרים. 53,328 תצלומים.